برادر رفسنجانی: “استخر فرح” یک کد است


روزنامه ایران: محمد هاشمی، برادر آیت‌الله‌ هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام مدعی است که کریمی قدوسی در مشهد به استخر فرح می‌رفته است.

وی می گوید: استخر فرح در حقیقت در مشهد است که وقتی آقای قدوسی فرمانده بسیج مشهد بود، برای شنا به آنجا می‌رفت و با دوستانش در آنجا درباره چنین مسائلی صحبت و رایزنی می‌کرد.

برادر هاشمی رفسنجانی افزود: استخر فرح یک علامت و کد است بین آنها و الا در تهران چنین استخری وجود ندارد و این استخری که آقای‌ هاشمی در آنجا فوت شد، سال ۷۷ ساخته شده است.

اولین عکس از استخر محل قتل رفسنجانی

مشاور رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مطلبی به واقعیت محل فوت آیت الله هاشمی پرداخته است.

غلامعلی رجایی در کانال تلگرامی خود نوشت: «این روزها با دسته گل به آب دادن اصولگراها با آن نوشته کنایه‌دار ابلغ از هر تصریح! درباره محل مرگ آیت‌الله هاشمی دوباره این بحث نقل هر مجلس و محفل شده است و جالب اینکه به نوعی در دعای عرفه تهران هم با همان رویکرد که سرانجام روحانی همان سرانجام هاشمی است، بدان پرداخته شد!

نکته‌ای که برای اولین بار من برای رسوایی دروغگویان مدعی اصولگرایی امروز با انتشار این عکس (عکس زیر) افشا می‌کنم اینکه اساسا این استخر کوچک در گوشه‌ای از کاخ سعدآباد که هاشمی هفته‌ای دو بار به آن مراجعه داشته اساسا در زمان طاغوت وجود خارجی نداشته چه برسد به اینکه استخر اختصاصی فرح باشد!

واقعیت این است که بعد از اینکه احمدی‌نژاد رییس جمهور شد عملا دسترسی آقای هاشمی به آنجا مشکل شد و ما این محوطه کوچک را برای ایشان در سعدآباد آماده کردیم….خدایا به هر کس عقل ندادی چه دادی!!

منصور ارضی، مداح خامنه ای: اون یکی تو استخر مُرد، این یارو هم شاید در توالت بمیرد!

بهارنیوز: این بار از دهان مداح پر حرف و حدیث شناخته شده حرف هایشان را زده اند. در روز عرفه و در میان یک مراسم مذهبی، تهدید رئیس دولت و ارجاع به درگذشت آیت الله هاشمی در استخر؟! منصور ارضی در این مراسم می‌گوید: اون یکی تو استخر مُرد، این یارو هم تو استخر و شاید در توالت خواهد مُرد! (فیلم زیر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *