فوتبال/استادیوم؛ زندانی کردن زنان در اتوبوس+فیلم


فاطمه حسینی، نماینده مجلس شورای اسلامی در توييتي نوشت: با تعدادی از زنان که پشت درب های استادیوم ماندند، برخوردهای ناشایستی شد. زندانی کردن زنان در اتوبوس و رها کردن آن‌ها در آخر شب در بیابان‌های اطراف ورزشگاه را پیگیری می‌کنیم.

این در حالیست که ژن های خوب فوتبالی (زنانی که گزینشی وارد استادیوم شدند) گفتند: صبح بازی به هتل المپیک رفتیم. پس از چک کارت شناسایی با یک اتوبوس به استادیوم رفتیم. 4 ساعت در محل مورد نظر نشستیم و حتی برای ما نگهبان گذاشته بودند.

گزارش قبلی: واكنش‌هاي منفي در فضاي مجازي به ورود تعداد اندكي از بانوان به ورزشگاه آزادي (بخاطر رضايت فيفا!!) ادامه دارد (توئیت های زیر). در همين حال انتشار برخي ويدئوها از گريه و ناراحتي زنان و دختراني كه به ورزشگاه‌ها راه داده نشدند نيز فضا را عليه دولت روحانی تندتر كرده است.

فيلم زیر: به تماشاگران خانم در بیرون ورزشگاه گفتند سوار اتوبوس شوید ببریمتون داخل استادیوم، اما…!!

ابراهیم داروغه زاده، دبیر جشنواره فیلم فجر در واکنش به ویدویی از گریه های یک خانمی (فیلم زیر) که نتوانسته بود به ورزشگاه وارد شده و بازی را تماشا کند در توئیتر نوشت: «اينجا ايران است، ام القراي اسلام جهان اسلام ! به خدا كه بايد از شرم و خجالت بميريم اي پيامبر عزيز اسلام، شرمنده ايم كه به اسم مبارك شما رفتاري با دختران اين سرزمين ميكنيم كه اعراب جاهليت قبل از اسلام با دختران ميكردند»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *