انگ تحجر بهتر از حضور زنان در ورزشگاه


فيلم زیر: به تماشاگران خانم در بیرون ورزشگاه گفتند سوار اتوبوس شوید ببریمتون داخل استادیوم، اما…!

روزنامه جمهوری اسلامی: تردیدی وجود ندارد که با برخی اقدامات کم هزینه می‌توان میزان رضایتمندی و خشنودی اجتماعی مردم را افزایش داد و اگر دولت بتواند چنین کاری انجام دهد بسیار پسندیده است، ولی سوال مهم این است که این کار‌ها چه هستند و با چه قیمتی باید انجام شوند؟ آیا جلب رضایت فیفا مهم‌تر است یا حفاظت از جایگاه والای زن مسلمان که نباید به شخصیت او اینگونه چوب حراج زده شود؟‌ می‌دانیم که عده‌ای برای پیشبرد مقاصد خود، ما را متهم به تحجر خواهند کرد، ولی ترجیح می‌دهیم انگ تحجر به ما بچسبانند و شاهد چوب حراج زدن به تشخص زن مسلمان نباشیم.

گزارش قبلی: فاطمه حسینی، نماینده مجلس شورای اسلامی در توييتي نوشت: با تعدادی از زنان که روز شنبه پشت درب های استادیوم ماندند، برخوردهای ناشایستی شد. زندانی کردن زنان در اتوبوس و رها کردن آن‌ها در آخر شب در بیابان‌های اطراف ورزشگاه را پیگیری می‌کنیم.

این در حالیست که ژن های خوب فوتبالی (زنانی که گزینشی وارد استادیوم شدند) گفتند: صبح بازی به هتل المپیک و پس از چک کارت شناسایی با یک اتوبوس به استادیوم رفتیم. 4 ساعت در محل مورد نظر نشستیم و حتی برای ما نگهبان گذاشته بودند.

گزارش قبلی: واكنش‌هاي منفي در فضاي مجازي به ورود تعداد اندكي از بانوان به ورزشگاه آزادي (بخاطر رضايت فيفا!!) ادامه دارد (توئیت های زیر). در همين حال انتشار برخي ويدئوها از گريه و ناراحتي زنان و دختراني كه به ورزشگاه‌ها راه داده نشدند نيز فضا را عليه دولت روحانی تندتر كرده است.

فيلم زیر: به تماشاگران خانم در بیرون ورزشگاه گفتند سوار اتوبوس شوید ببریمتون داخل استادیوم، اما…!!

ابراهیم داروغه زاده، دبیر جشنواره فیلم فجر در واکنش به ویدویی از گریه های یک خانمی (فیلم زیر) که نتوانسته بود به ورزشگاه وارد شده و بازی را تماشا کند در توئیتر نوشت: «اينجا ايران است، ام القراي اسلام جهان اسلام ! به خدا كه بايد از شرم و خجالت بميريم اي پيامبر عزيز اسلام، شرمنده ايم كه به اسم مبارك شما رفتاري با دختران اين سرزمين ميكنيم كه اعراب جاهليت قبل از اسلام با دختران ميكردند»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *