سوریه؛ نخستین واکنش سپاه به حملات اسرائیل


سرکرده سپاه پاسداران امروز در واکنش به حملات پی در پی ارتش اسرائیل علیه مواضع سپاه در سوریه و هشدار دیروز نخست وزیر این کشور گفت: مطمئن باشید این تهدید مضحک شما را هیچ به حساب نمی آوریم؛ بدانید اگربرابر برخی اقدامات مذبوحانه شما صبر پیشه می کنیم، حکمتی بزرگ در آن نهفته است.

پاسدار جعفری با بیان اینکه بی شک شما در آینده ای نه چندان دور به مصلحت و صبر انقلابی ما پی خواهید برد، گفت: جمهوری اسلامی همه مستشاران نظامی و تجهیزات و تسلیحات خود در سوریه را حفظ خواهد کرد.

وی افزود: فقط بدانید که دارید با دم شیر بازی می کنید! بترسید از روزی که موشک های نقطه زن ایران غرش کنان بر سرتان فرود آید و انتقام همه خون های به ناحق ریخته مسلمانان مظلوم منطقه را از شما بگیرد.

هشدار صریح نتانیاهو به سپاه پاسداران

نخست وزیر اسرائیل از رژیم ایران خواست تا هر چه زودتر خاک سوریه را ترک کند

بنیامین نتانیاهو گفت: چنانچه رژیم ایران نیروهای نظامی خود را سریعا از سوریه خارج نکند، اسرائیل به حملات خود علیه مواضع آنها در سوریه ادامه خواهد داد.

نخست وزیر اسرائیل در جریان مراسمی در تل‌آویو گفت: دیروز شنیدم که سخنگوی وزارت خارجه رژیم ایران گفته: هیچ حضور نظامی در سوریه نداریم و تنها به آنها مشاوره می‌دهیم. پس بگذارید به آنها توصیه کنم، هر چه زودتر از آنجا [سوریه] بیرون بروید، چون ما به سیاست محکم خود برای حمله، همانطور که وعده داده بودیم و در حال انجام آن هستیم، بدون تردید و بی‌رحمانه ادامه خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *