سرکرده سپاه و و نشخوار یاوه های تکراری


حسین سلامی، سرکرده کل سپاه تروریستی پاسداران امروز گفت: آمریکا دشمنی است که به ظاهر قدرتمند به نظر می‌رسد، اما در باطن به ­پوکی استخوان مبتلاست.

این پاسدار یاوه گو گفت: حوادثی که روز‌های اخیر اتفاق افتاد نیروی دشمن را برای ما آشکار کرد به محض اینکه صهیونیست‌ها فهمیدند خانه آن‌ها قرار است میدان­­ جنگ باشد خاموش شدند و عقب نشستند و آمریکایی‌ها نیز حالت انفعالی به خود گرفتند زیرا آن‌ها در مسیر زوال قرار دارند.

وی گفت: ما امروز در آستانه رویتِ خوردگی تدریجی این قدرت ها و انشاءالله در آینده نزدیک شاهد شکست آن‌ها خواهیم بود. ­آنها به فروپاشی نزدیک‌تر شده اند و این فروپاشی غیر منتظره اتفاق می‌افتد.

سرکرده سپاه پاسداران پیش تر اعزام ناو هواپیمابر آمریکا به منطقه را جنگ روانی توصیف کرد و گفته بود: آمریکا با توجه به توان نیروهای دفاعی جمهوری اسلامی و ضعف و آسیب‌پذیری ناوهای هواپیمابرش جرأت و قدرت جنگ علیه ما را ندارد.

پاسدار سلامی که به مجلس ملاها احضار شار شده بود، در جمع نمایندگان خامنه ای گفت: اعزام ناو هواپیمابر از سوی آمریکا به آب‌های منطقه یک جنگ روانی بیش نیست و آمریکا با این کار خود در صدد است تا مردم و برخی از مسئولان نظام را از وقوع جنگ بترساند.

از سوی دیگر روحانی بر نداشتن اختیار در سیاست خارجی جمهوری اسلامی اعتراف کرد و گفت: وقتی از دولت مطالبه‌ای می‌شود باید بررسی شود که دولت چه مقدار در این حوزه‌ دارای اختیار بوده است به طور مثال اگر در خصوص سیاست خارجی و فرهنگی و…. از دولت سوال و مطالبه‌ای می‌شود، باید ببینیم که دولت چقدر در این حوزه‌ها اختیار دارد.

روحانی همچنین در سخنانش اعتراف می کند که جمهوری اسلامی در بدترین شرائط خود قرار گرفته و مسؤولیت آن به عهده رهبر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *